دانلود فصل سوم مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل سرمد سعیدی، مأموریت، آرمان و ارزشهای سازمان دانلود فصل سوم مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل سرمد سعیدی، مأموریت، آرمان و ارزشهای سازمان

دسته : مدیریت

فرمت فایل : ppt

حجم فایل : 727 KB

تعداد صفحات : 11

بازدیدها : 300

برچسبها : برنامه ریزی استراتژیک سعیدی ارزش های سازمان

مبلغ : 9000 تومان

خرید این فایل

دانلود فصل سوم مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل سرمد سعیدی، مأموریت، آرمان و ارزشهای سازمان

دانلود پاورپوینت مأموریت، آرمان و ارزش های سازمان (فصل سوم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سهیل سرمد سعیدی)

دانلود پاورپوینت با موضوع مأموریت، آرمان و ارزش های سازمان (فصل سوم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی)، در قالب ppt و در 11 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

فهرست مطالب

مأموریت سازمان

بیانیه مأموریت سازمان چیست؟

ویژگیهای بیانیه مأموریت

آرمان سازمان

ارزشهای سازمانی

فرایند تنظیم و تدوین مأموریت سازمان

ماهیت مأموریت سازمان

اجزای تشکیل دهنده مأموریت سازمان

************

فصل 3 کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل سرمد سعیدی

بخشهایی از متن پاورپوینت دانلودی فصل سه (مأموریت، آرمان و ارزش های سازمان) کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک نوشته سهیل سرمد سعیدی

مأموریت سازمان

مأموریت سازمان، زیر بنای سایر مراحل برنامه ریزی را تشکیل می دهد و از تمامیت سازمان، چشم انداز کاملی، ترسیم می کند و فعالیتهای اجرایی آینده را مشخص می نماید. مأموریت سازمان چیزی نیست که یک نفربه تنهایی بتواند آن را تعریف و یا تصویب نماید.

مأموریت و رسالت، فلسفه تصمیم گیران استراتژیک را در بر دارد و تصویر ذهنی که شرکت دوست دارد از خود ایجاد کند را نمایان می سازد، خود پنداری مؤسسه را منعکس می سازد، حوزه های محصول و نیازهای مشتریان که شرکت سعی در ارضای آنها دارد را خاطرنشان می سازد.

...

آرمان سازمان

آرمان، بیانگر نتایجی است که سازمان، تحقق بخشیدن به آن را در دراز مدت هدف قرار داده است و اجرای عملیات سازمان را که معطوف به آینده است، شکل می بخشد. برعکس مأموریت که هدف را در زمان حاضر نشان می دهد، آرمان توجه به آینده دارد.

آرمان در واقع به این سؤال پاسخ می دهد که ما می خواهیم چه بشویم؟

بطور خلاصه آرمانها در سازمان باید ویژگیهای زیر را دارا باشد:

درازمدت و نسبت به شرایط بیرونی قابل تنظیم باشند

به تمامی سازمان جهت داده و راهنمای کارکنان می باشد

استانداردهای مطلوب را ایجاد می کند

...

ارزشهای سازمانی

استراتژی سازمان یک گستره طبیعی از اخلاقیات سازمان است که بسط آن، ارزشهای کلیدی شرکت محسوب می گردد. بیشتر سازمانها بدنبال تدوین آئین نامه اخلاقی می باشند تا ارزشهای سازمانی خود را به کارکنان و سهامداران منتقل کنند.

ارزشها، برای کارکنان یک محرک محسوب می شود زیرا نشان دهنده درجه اهمیت سازمان به موارد اخلاقی می باشد. عقاید و ارزشها می تواند به حیات زیستی انسانها، به افراد دیگر، به نیا و به هر عنصر دیگری معطوف باشد.

...

توضیحات:

کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف دکتر سهیل سرمد سعیدی از جمله منابع مهم درس مدیریت استراتژیک برای رشته های مجموعه مدیریت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل سوم این کتاب با موضوع مأموریت، آرمان و ارزش های سازمان می باشد که در حجم 11اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

جهت مشاهده سایر فصول کتاب؛ بر روی مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل سهیل سرمد سعیدی کلیک کنید.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه :

تحقیق بررسی استراتژی های توسعه صنعت روغن نباتی

مقاله مدیریت منابع انسانی، مدیریت زیست محیطی و عملکرد سازمان

پایان نامه بررسی HSE و اجرای آن در بندر خرمشهر

پایان نامه بررسی بهره وری در گمرک خرمشهر و عوامل موثر بر آن

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید

پیام سیستم

ورود همکاران

رمز عبور را فراموش کرده ام